SON DAKİKA
Hava Durumu

ZEYNEP KORKMAZ, ‘PROJELERİM VATANDAŞ TARAFINDAN İLGİ GÖRDÜ’

ZEYNEP KORKMAZ, ‘PROJELERİM VATANDAŞ TARAFINDAN İLGİ GÖRDÜ’

Haber Giriş Tarihi: 08.02.2024 08:10
Haber Güncellenme Tarihi: 08.02.2024 08:10
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.haberimvarsize.com.tr/
ZEYNEP KORKMAZ, ‘PROJELERİM VATANDAŞ TARAFINDAN İLGİ GÖRDÜ’

ZEYNEP KORKMAZ, ‘PROJELERİM VATANDAŞ TARAFINDAN İLGİ GÖRDÜ’

Azaları Ayşe Şentürk, Füsun Ongur, Fikriye Ulaş ve Medine Şen ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Hacı Osman Mahallesi muhtar Adayı Zeynep Korkmaz, mahalle sakinleri tarafından her gittiği yerde büyük ilgi ile karşılandığını belirtti.

Gazetemizi ziyaret eden Zeynep Korkmaz; muhtar olduğu zaman yapacağı projelerin vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandığını belirten Zeynep Korkmaz, “ Hacı Osman Mahallesi kesinlikle bir kadın muhtar istiyor. Bu yüzden biz, ‘Hacı Osman Mahallesi’ne kadın eli değmeli’ diyerek yola çıktık. Çok güçlü bir ekip oluşturduk. Oluşturduğumuz ekibimizle gece-gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Açıkladığımız projelerimiz, mahalle sakinleri tarafından kabul gördü. Çünkü ben bu projelerimi, mahalle sakinlerimin isteği üzerine açıkladım.” dedi.

ZEYNEP KORMAZ’IN İŞTE PROJELERİ:

Ben Zeynep Korkmaz. Erzurumlu bir aileni kızı olarak HACI OSMAN Mahallesi’nde doğdum ve büyüdüm. Halende burada ikamet etmekteyim. Lise mezunuyum. İki çocuk annesiyim. Şimdi ise siz değerli mahalle sakinlerimin desteği ile mahalle muhtarlığına aday oldum. Ekibimle birlikte mahallemize hizmet etmek, ana gayemiz olacaktır. Destek sizlerden, hizmet bizden, takdir Allah’tan…

YAPMAK İSTEDİĞİM PROJELERİMDEN BAZILARI:

         Kadınlarımızın sosyal aktivitelerde bulunacağı, evlerinde el emeği-göz nuru ile yaptığı ürünleri satacağı mekânlar oluşturmak.         Kent kart dolum tesislerinin mahallenin çeşitli yerlerine kurulumunu sağlamak.         Kamu ve özel bankalara ait bankamatik kabinlerinin mahallemize gelmesini sağlamak,         Mahallemize kapalı semt pazarının kurulmasını sağlamak         Sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarda bulunmak.         İlimtepe Mahallesi ile mahallemiz arasında bulunan ‘tehlikeli yolun’ revize edilmesini sağlamak         Mağdur ve mazlum insanların her daim yanında yer almak, onlara destekçi olmak         Mahallemizi çağdaş, modern, yaşanabilir ve tercih edilen mahalle konumuna getirmek,         Kültürel aktivitelerin yapılacağı mekânları mahallemize kazandırmak         Mahallemize BİLGİ EVİ kurulmasını sağlamak         Öğrencilere yönelik kütüphane kurulumu için çalışmalarda bulunmak         Belirli aralıklarla mahalle sakinlerimize yönelik kültürel geziler tertiplemek,         Mahallemizde taziye evi gibi ortak kullanım alanlarının açılmasını sağlamak,         Muhtarlığımız, mahalle halkının sahipleneceği bir konuma getireceğiz,         Ben ve ekibimle, gece-gündüz çalışacağız.         Altyapı, üst yapı ve görüntü konusunda iyileştirmeler yapılacaktır         Gönül muhtarlığının adresi, mahallemizde vuku bulacaktır.         Mahalle sakinlerimizin derdi, derdim; sevinci ise mutluluğum olacaktır.         Mahalle sakinlerim isteyecek; biz yerine getireceğiz.

Ve diyorum ki;
VERİN YETKİYİ, GÖRÜN ETKİYİ…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.