Körfez Çarşı Camii’nde 6 buçuk yıldır vazife yapan ve yaptığı güzel hizmetlerle hem camii cemaatinin hem de Körfez halkının takdirini kazanmış bulunan Körfez Çarşı Camii İmamı Nuh Bektaş, eşinin vazifeye başlaması nedeniyle Bilecik’in Gölpazarı İlçesi’ne tayin edildi. 13 yıllık vazife süresinin 6 buçuk yılını Körfez Çarşı Camii’nde geçiren Nuh Bektaş Hoca, vedalaşma ziyaretlerine başladı. Gazetemizi de ziyaret eden Nuh Bektaş, ‘ Güzel günler geçirdik. Camimizde önemli hizmetlerde bulunduk. Şimdi eşimin vazifeye başlaması nedeniyle; Bilecik Gölpazarı’nda yeni görev yerimde hizmet vereceğim. Benden yana herkese hakkım helal olsun. Herkesin da bizlere haklarını helal etmelerini talep ediyorum. Bayram Namazı sonrası Körfez’den ayrılmış olacağız’ dedi.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sitemizde çerez konumlandırmaktayız. Kişisel verileriniz, KVKK ve GDPR
kapsamında toplanıp işlenir. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.
NUH BEKTAŞ KÖRFEZ’DEN AYRILIYOR
NUH BEKTAŞ KÖRFEZ’DEN AYRILIYOR
Körfez Çarşı Camii’nde 6 buçuk yıldır vazife yapan ve yaptığı güzel hizmetlerle hem camii cemaatinin hem de Körfez halkının takdirini kazanmış bulunan Körfez Çarşı Camii İmamı Nuh Bektaş, eşinin vazifeye başlaması nedeniyle Bilecik’in Gölpazarı İlçesi’ne tayin edildi. 13 yıllık vazife süresinin 6 buçuk yılını Körfez Çarşı Camii’nde geçiren Nuh Bektaş Hoca, vedalaşma ziyaretlerine başladı. Gazetemizi de ziyaret eden Nuh Bektaş, ‘ Güzel günler geçirdik. Camimizde önemli hizmetlerde bulunduk. Şimdi eşimin vazifeye başlaması nedeniyle; Bilecik Gölpazarı’nda yeni görev yerimde hizmet vereceğim. Benden yana herkese hakkım helal olsun. Herkesin da bizlere haklarını helal etmelerini talep ediyorum. Bayram Namazı sonrası Körfez’den ayrılmış olacağız’ dedi.![](https://www.haberimvarsize.com.tr/static/2024/04/07/img-6006-1712472197-765.jpg)
En Çok Okunan Haberler